Rafting na řece Soča

Nezapomenutelný rafting ve Slovinsku na řece Soča mezi obrovskými kameny a hlubokými lagunami. Řeka Soča je právem považovaná za jednu z nejkrásnějších řek v Evropě. Její průzračná divoká voda je pověstná smaragdovým zbarvením a je vyhledávaná vodáky z celého světa. Řeka SOČA nabízí rafting na několika úsecích, proto lze vodácký program přizpůsobit různým výkonnostním skupinám. Každý člun je veden zkušeným průvodcem, a tak si na své příjdou i úplní začátečníci. Pokud se k nám chystáte s malými dětmi, vybereme krásný a bezpečný úsek i pro vás.

Video z raftingu.


Boka (Srpenica) - Trnovo

  • Doba celkem: 3h
  • Doba na raftu: 1,5h
  • Cena: 43 Eur/os

Obvykle začínáme u mostu Boka (v případě nízkého vodního stavu v Srpenici) a končíme nad slalomovou tratí Trnovo. Obtížnost řeky se pozvolně zvyšuje a při optimálním stavu vody v řece dosahuje obtížnosti až WW IV. Koryto řeky v tomto úseku je zablokováno mnoha kameny a zaručuje opravdu kvalitní a technický rafting.

Golobar - Trnovo

  • Doba celkem: 4,5h
  • Doba na raftu: 3h
  • Cena: 55 Eur/os

Při vhodném vodním stavu můžeme nasednout již pod třetí soutěskou a končit nad slalomovou tratí Trnovo. Sjížděný úsek se nám tak zdvojnásobí.

REZERVOVAT

CENA OBSAHUJE: neopren 3 mm, plovací vestu, přilbu, vodáckou bundu, vodácké boty, pádlo, raft, průvodce a místní poplatky, dopravu osob a materiálu na start a z cíle zpět do Bovce.

CENA NEOBSAHUJE: připojištění extrémních sportů. Potřebujete-li připojistit, řekněte nám to alespoň hodinu před aktivitou. Cena pojištění je 2 Eur/osoba/aktivita.

Slevy

  • 10% pro rodiny a studenty. Rodinou se rozumí jeden či dva rodiče se dvěma a více dětmi.
  • 15% pro rodiny a studenty při absolvování dvou a více aktivit během jednoho pobytu.
  • 10% při absolvování dvou a více aktivit během jednoho pobytu (nesčítá se s rodinnou či studentskou slevou).

Výše uvedené slevy se nevztahují na ZipLine, lanový park, degustaci, půjčovné Via Ferrata a kajak školu.

PODMÍNKY ÚČASTI: průvodce a naše agentura má právo na změnu programu v případě změny počasí, povětrnostních podmínek či jiné změně oproti běžným a bezpečným podmínkám pro provozování těchto aktivit. U „vodních“ aktivit je nutností umět plavat. Vyloučeni z účasti budou klienti pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

 

Napište nám

Udělejte první krok k nezapomenutelné dovolené nejen ve slovinském Bovci!

captcha

E-mail: info@alpicenter.cz

Telefonní čísla: +386 31 783 074, +420 731 426 966

Sledujte nás

Copyright © 2018 Alpi Center d.o.o.