Hydrospeed na řece Soča

Hydrospeed je nový a populární způsob sjíždění řek. Ležíte na plastovém plováku a užíváte si naplno přímého kontaktu s vodou a vlnami. Plovák se řídí ploutvemi a pohyby těla. Vždy vás doprovází zkušený průvodce na kajaku nebo také na hydrospeedu. Ukazuje vám cestu a případně vám pomáhá v nesnázích. S hydrospeedy sjíždíme řeku Soča, která je právem považovaná za jednu z nejkrásnějších řek v Evropě. Její průzračná divoká voda je pověstná smaragdovým zbarvením a je vyhledávaná vodáky z celého světa.Srpenica - Trnovo

  • Doba celkem: 3h
  • Doba na hydrospeedu: 1,5h
  • Cena: 50 Eur/os

Hydrospeed začínáme podrobnou instruktáží v Srpenici. Začátek je jednodušší, abyste měli čas se s hydrospeedem seznámit a získat nad ním kontrolu. Obtížnost řeky se zvyšuje pozvolně a k závěru graduje. Konec plavby je nad slalomovou tratí Trnovo.

REZERVOVAT

CENA OBSAHUJE: neoprenové kalhoty a bundu 5mm, neoprenové boty, plovací vestu, přilbu, ploutve, hydrospeed, průvodce a místní poplatky, dopravu osob a materiálu na start a z cíle zpět do Bovce.

CENA NEOBSAHUJE: připojištění extrémních sportů. Potřebujete-li připojistit, řekněte nám to alespoň hodinu před aktivitou. Cena pojištění je 2 Eur/osoba/aktivita.

Slevy

  • 10% pro rodiny a studenty. Rodinou se rozumí jeden či dva rodiče se dvěma a více dětmi.
  • 15% pro rodiny a studenty při absolvování dvou a více aktivit během jednoho pobytu.
  • 10% při absolvování dvou a více aktivit během jednoho pobytu (nesčítá se s rodinnou či studentskou slevou).

Výše uvedené slevy se nevztahují na ZipLine, lanový park, degustaci, půjčovné Via Ferrata a kajak školu.

PODMÍNKY ÚČASTI: průvodce a naše agentura má právo na změnu programu v případě změny počasí, povětrnostních podmínek či jiné změně oproti běžným a bezpečným podmínkám pro provozování těchto aktivit. U „vodních“ aktivit je nutností umět plavat. Vyloučeni z účasti budou klienti pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

 

Napište nám

Udělejte první krok k nezapomenutelné dovolené nejen ve slovinském Bovci!

captcha

E-mail: info@alpicenter.cz

Telefonní čísla: +386 31 783 074, +420 731 426 966

Sledujte nás

Copyright © 2018 Alpi Center d.o.o.