Speleo túra

Průstupy jeskynními systémy, nebo-li speleo túry, jsou v okolí Bovce velmi oblíbené. Vysoký Kanin je totiž doslova provrtán jeskyněmi a skýtá nepřeberné množství terénů. Na své si tu přijdou začátečníci i profesionální jeskyňáři. S námi se můžete vydat do jeskyní Srnica, nebo Mala Boka. Nejedná se o technicky náročný průstup a v pohodě ho zvládají i naprostí začátečníci. V jeskyni nejsou žádná místa, kde se musí člověk plazit, ale přesto je občas těsno. Znalost slaňování je výhodou, ne však podmínkou. Z vlastního vybavení využijete trekové/kotníkové boty s pevnou podrážkou a oblečení, které se může ušpinit.Jeskyně Srnica či Mala Boka

  • Doba celkem: 3 až 4h
  • Doba v jeskyni: 1,5h
  • Cena: 48 Eur/os

K oběma jeskyním je potřeba jít asi 20 minut pěšky. U vstupu do jeskyně se oblečeme do dlouhých rukávů a jeskyňářského vybavení a vydáme se do nitra hory. V jeskyni je teplota 10–15 °C a obzvláště v horkých letních dnech se zde příjemně ochladíte. Na speleo túře budeme chodit, pohybovat se po čtyřech a vylézat i slézat po laně. Na začátku obou jeskynních systémů je užší místo, kde snadno zjistíte, jak jste na tom se strachem z uzavřených prostor.

REZERVOVAT

CENA OBSAHUJE: průvodce, sedací úvazek, slaňovací prostředky, přilbu a čelovku.

CENA NEOBSAHUJE: připojištění extrémních sportů. Potřebujete-li připojistit, řekněte nám to alespoň hodinu před aktivitou. Cena pojištění je 2 Eur/osoba/aktivita.

Slevy

  • 10% pro rodiny a studenty. Rodinou se rozumí jeden či dva rodiče se dvěma a více dětmi.
  • 15% pro rodiny a studenty při absolvování dvou a více aktivit během jednoho pobytu.
  • 10% při absolvování dvou a více aktivit během jednoho pobytu (nesčítá se s rodinnou či studentskou slevou).

Výše uvedené slevy se nevztahují na ZipLine, lanový park, degustaci, půjčovné Via Ferrata a kajak školu.

PODMÍNKY ÚČASTI: průvodce a naše agentura má právo na změnu programu v případě změny počasí, povětrnostních podmínek či jiné změně oproti běžným a bezpečným podmínkám pro provozování těchto aktivit. Vyloučeni z účasti budou klienti pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

 

Napište nám

Udělejte první krok k nezapomenutelné dovolené nejen ve slovinském Bovci!

captcha

E-mail: info@alpicenter.cz

Telefonní čísla: +386 31 783 074, +420 731 426 966

Sledujte nás

Copyright © 2018 Alpi Center d.o.o.