Kanoe ve Slovinsku

Akční zážitek z jízdy ve dvou na nafukovací kanoi. Proplujete si vodácky a krajinově zajímavé úseky řeky Soča a Koritnica. Jízda na kanoi je jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé jezdce. Dle zkušenosti jezdců volíme obtížnost splouvaného úseku. Obtížnost jednotlivých úseků se pohybuje v rozmezí WW II – III. Plavba je vždy v doprovodu zkušených průvodců na kajacích.Koritnica (Kluže - Čezsoča)

  • Doba celkem: 3h
  • Doba na kanoi: 2h
  • Cena: 50 Eur/os

Tato řeka pramenící pod masívem Mangart nabízí jedinečný kanoistický zážitek. Nástup na řeku je přímo pod pevností Kluže. Obtížnost řeky je WW II-III a plavba trvá cca 1,5 - 2 hodiny. Výstup z řeky je u vsi Čezsoča na úrovni Bovce.

Soča (dle vodního stavu)

  • Doba celkem: 3,5h
  • Doba na kanoi: 2h
  • Cena: 50 Eur/os

Řeka patřící k nejkrásnějším řekám Slovinska s hlubokými kaňony a soutěskami nabízí opravdu akční jízdu na kanoi s malebnými výhledy do údolí Julských Alp. Nástup na řeku volíme dle aktuálního vodního stavu (soutok řek Soča a Koritnica, Čezsoča, Boka nebo Srpenica). Obtížnost řeky je WW II-III a plavba trvá cca 2 hodiny. Výstup z řeky je v Srpenici nebo Trnovu.

REZERVOVAT

CENA OBSAHUJE: neopren 3 mm, plovací vestu, přilbu, vodáckou bundu, vodácké boty, pádlo, kanoi, průvodce a místní poplatky, dopravu osob a materiálu na start a z cíle zpět do Bovce.

CENA NEOBSAHUJE: připojištění extrémních sportů. Potřebujete-li připojistit, řekněte nám to alespoň hodinu před aktivitou. Cena pojištění je 2 Eur/osoba/aktivita.

Slevy

  • 10% pro rodiny a studenty. Rodinou se rozumí jeden či dva rodiče se dvěma a více dětmi.
  • 15% pro rodiny a studenty při absolvování dvou a více aktivit během jednoho pobytu.
  • 10% při absolvování dvou a více aktivit během jednoho pobytu (nesčítá se s rodinnou či studentskou slevou).

Výše uvedené slevy se nevztahují na ZipLine, lanový park, degustaci, půjčovné Via Ferrata a kajak školu.

PODMÍNKY ÚČASTI: průvodce a naše agentura má právo na změnu programu v případě změny počasí, povětrnostních podmínek či jiné změně oproti běžným a bezpečným podmínkám pro provozování těchto aktivit. U „vodních“ aktivit je nutností umět plavat. Vyloučeni z účasti budou klienti pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

 

Napište nám

Udělejte první krok k nezapomenutelné dovolené nejen ve slovinském Bovci!

captcha

E-mail: info@alpicenter.cz

Telefonní čísla: +386 31 783 074, +420 731 426 966

Sledujte nás

Copyright © 2018 Alpi Center d.o.o.